Главная/ Встановлення змішувача

Встановлення змішувача (Дніпро - область)

Встановлення змішувача
Замовте безкоштовний виїзд майстра - будемо через 30 хв.
  • - Щоденний медичний контроль майстрів
  • - Офіційна гарантія
  • - Розрахунок готівкою або безготівковий

Встановлення і заміна змішувачів в Дніпрі

Найчастіші причини виклику сантехніка в Дніпрі – це установка або заміна змішувачів. Нічого дивного або незвичайного в цьому немає, оскільки ці сантехнічні деталі потрібні скрізь, де є водопостачання
Сучасні дизайнерські рішення змішувачів часто є витвором мистецтва, або є настільки складними, що встановити їх без фахівця не представляється можливим.
Співробітники компанії «Сантехмайстер» допоможуть вам здійснити монтаж крана в Дніпрі без витрат зусиль або нервових клітин. Вам треба буде тільки викликати майстра.

Встановлення змішувача у ванній

У ванній кімнаті змішувачів може бути встановлено кілька:

для душа;
для ванни або джакузі;
для раковини;
для біде.
Час установки змішувача буде залежати від його форми і складності виконуваної роботи. Монтаж змішувача у ванній повинен бути прихованим, для того, щоб не порушувати естетику кімнати, повинен бути зручним і функціональним. Вибір способу установки змішувача у ванній в Дніпрі допоможе зробити фахівець з монтажу.

Встановлення змішувача на кухні

Встановлення змішувача на кухні, так само як і у ванній кімнаті базується на типі його кріплення:

настінні;
вбудовані в мийку;
вбудовані в стільницю.
До того ж, необхідно враховувати, що вода з крана повинна литися в центр мийки, щоб не забризкувати поверхні. З огляду на якість водопровідної води в Дніпрі, у багатьох квартирах встановлені фільтри, тому при установці змішувача на кухні важливо підібрати його таким чином, щоб була можливість підключати фільтри.

Господарі квартир часто на кухнях розміщують пральні машини, тому спеціалісту при установці змішувача на кухні треба передбачити перемикачі для цих приладів.

Ми працюємо для Вас
Якщо потрібна установка змішувачів на кухні та у ванній в Дніпрі, то фахівці компанії «Сантехмайстер» допоможуть вам. Наші майстри мають величезний досвід по монтажу кранів. Монтаж крана в Дніпрі, заміна змішувача у ванній або на кухні будуть зроблені точно в строк і на високому рівні. Додаткову інформацію можете отримати за контактними телефонами.