Главная/ Встановлення стояків

Встановлення (монтаж) стояків (Дніпро - область)

Встановлення стояків
Замовте безкоштовний виїзд майстра - будемо через 30 хв.
  • - Щоденний медичний контроль майстрів
  • - Офіційна гарантія
  • - Розрахунок готівкою або безготівковий

Удосконалення стояків в будинках

Велика частина домовласників віддають перевагу самостійному вирішенню проблем з течею, тріщинами або відколами сантехнічних труб в будинку, не вдаючись до послуг фахівців. Досить зупинити подачу водопостачання в своїй оселі і можна приступати до вирішення проблеми.

Вартість установки стояків, водопровідних і каналізаційних труб (Дніпро – область)

Оновлення стояків в квартирах

У коріння по-іншому йдуть справи із заміни каналізаційного стояка в квартирі. Щоб приступити до монтажно-ремонтних робіт, необхідно не тільки припинити процес водопостачання всього багатоквартирного будинку, але роздобути болгарку, зварювальний апарат, паяльну лампу, зубила та інші спеціалізовані інструменти для демонтажу застарілого обладнання, лише тоді заміна стояка каналізації буде можлива.
Так як каналізаційна система в багатоквартирних будівлях постійно знаходиться під величезним навантаженням, її потрібно систематично ремонтувати. Найпоширеніша проблема – це протікання труб. При бажанні такий ремонт можна зробити самостійно, але варто враховувати, що цей процес забере у вас багато часу. Щоб уникнути неприємних ситуацій наша компанія пропонує свої якісні послуги в такій складній справі.

Оновлення стояків холодної води

Всім відомо, що в багатоквартирних будинках стояки як гарячого, так і холодного водопостачання є власністю будинку, в загальному, тому ремонтувати ці елементи повинні служби відповідальні за будову. Але такі організації не виконують повний обсяг необхідного ремонту. Якщо ви і ваші сусіди захочете вирішити це питання повністю – звертайтеся до нас. Досвідчені сантехніки виконувати всі швидко, якісно і надійно.
Заміна стояка холодної води у наших фахівців займає приблизно 4-5 годин. У роботі наші майстри використовую лише тільки якісні матеріали. Найбільш придатними для такої реконструкції будуть поліпропіленові труби. Основними їх перевагами є:
• простота установки;
• довговічність;
• стійкість до впливу зовнішніх факторів;
• легкість переміщення;
• хороше співвідношення «ціна-якість».

Монтажні роботи по стояках опалення

Особливу увагу варто видалити робіт по монтажу стояка опалення. Ця процедура досить складна і трудомістка. Краще цією справою займатися не в опалювальний період, в тому час, коли вона не використовується. Для заміни стояка необхідно вирішити два питання:
1. Оформлення дозволу.
2. Підбір комплектуючих і схеми установки нового трубопроводу, а також фахівця, ким буде виконано монтаж стояка опалення.
Тільки після це слід братися за роботу.

Зміна стояків в житлових квартирах

Заміна стояка в квартирі проводиться рідко і не є серйозної проблеми, але при відсутності навичок краще вдатися послугами фахівців, щоб якість виконаної роботи було високим, оскільки професіонал знає, що потрібно робити, для того, щоб правильно поміняти в квартирі стояк.
Рано чи пізно завжди доводиться займатися заміною стояків, а правильна робота виконання згодом забезпечить вам комфортне використання цієї системи.