Главная/ Прочищення каналізації

Прочищення каналізації - чистка труб (Дніпро - область)

Прочищення каналізації
Замовте безкоштовний виїзд майстра - будемо через 30 хв.
  • - Щоденний медичний контроль майстрів
  • - Офіційна гарантія
  • - Розрахунок готівкою або безготівковий

Прочищення каналізаційних труб

Засмічення каналізаційної системи заслужено вважається однією з найбільш неприємних і небажаних проблем, які можуть виникнути у будинку у кожного з нас. Незважаючи на дбайливе використання, уникнути такої неприємності практично неможливо.

Аварійні ситуації

Щодня по трубах проходять різні відходи і жир, які в результаті стають причиною аварійної ситуації в будинку – засмічення каналізації. Найчастіше вирішити цю проблему самостійно не виходить. Але, на щастя, в наш час без проблем можна звернутися за допомогою до професійних сантехнікам, у яких в арсеналі термінових робіт є така послуга як аварійна прочищення каналізації. Під таким видом роботи мається на увазі прибуття фахівця на місце поломки протягом десяти хвилин. Оцінка проблеми і її ліквідація проводяться в найкоротші терміни.
До вибору фірми і приватного фахівця варто поставитися з усією уважністю, оскільки не кожному під силу бездоганно виконати поставлене завдання. Успішна прочищення каналізацій можлива лише при наявності спецінструменту і практичних навичок у майстри.

Причини засмічень

Причин засмічення існує безліч:
• помилки при монтажі каналізаційної системи. Безліч поворотів і прямих кутів в системі обов’язково спровокують застій в трубах. У такому випадки без екстреної прочищення каналізації вам не обійтися;
• потрапляння в стояки засобів гігієни і великих предметів;
• недостатня кількість води. Система задумана таким чином, стандартний напір може проштовхнути по трубах частина жиру і великі відходи. Якщо ж натиск буде слабким, то освіту засмічення також неминуче.
Легкий засмічення (в сифоні, унітазі) за допомогою підручних засобів (вантуз, спеціалізовані речовини) ви можете спробувати ліквідувати самостійно. Але при важкому засмітті звернення до професіоналів має бути негайним.

Методи прочищення

Найбільш поширеними методами прочищення каналізації вважаються:
• гідродинамічна;
• хімічна;
• механічна;
• термічна.
У кожному разі фахівець підбирає найдоступніший варіант, який максимально швидко допоможе впоратися з засміттям. Найбільш популярним вважається гідродинамічна чистка. Саме такий тип прочищення є найбільш нешкідливим для каналізаційних труб. Метод грунтується на використанні спеціального пристрою, в якому рідина подається під тиском, тим самим очищаючи необхідну ділянку каналізації.

Послуги фахівця Сантехмайстер

У Дніпропетровську чистку каналізації фахівці рекомендують проводити не рідше, ніж два рази на рік. Дані заходи дозволять вам не зіткнутися, а запобігти проведенню аварійної чистки вашої каналізації.
Прочищення каналізації в Дніпропетровську не стане для вас проблемою, якщо за допомогою ви звернетеся до нас. Компанія «Сантехмайстер» має великий досвід, напрацьований роками. Ми дорожимо нашим авторитетом і клієнтами. Ціна, швидкість і якість нашої роботи вас приємно здивують.
Зв’яжіться з нами за вказаними телефонами або залиште заявку на нашому сайті, ми обов’язково вам допоможемо.