Главная/ Встановлення котлів опалення

Встановлення (монтаж) котлів опалення (Дніпро - область)

Встановлення котлів опалення
Замовте безкоштовний виїзд майстра - будемо через 30 хв.
  • - Щоденний медичний контроль майстрів
  • - Офіційна гарантія
  • - Розрахунок готівкою або безготівковий

Встановлення котлів опалення в Дніпрі

Опалення квартири або будинку – це важливе питання, до якого варто підійти відповідально. Як відомо, якість і центрального опалення в квартирах зараз невисоко, тому хорошою альтернативою йому будуть автономні опалювальні котли. А що стосується своїх будинків, то без автономного опалення там не обійтися.
Наша компанія професійно займається установкою різних видів котлів, як твердопаливних, так і газових. У співробітників за плечима величезний досвід, тому ви можете бути впевнені, що звернувшись до нас, кваліфіковані працівники швидко і якісно виконають монтаж котла опалення і у вашому будинку стане тепло, а обладнання прослужить багато років.

Газ або тверде паливо?

Для обігріву приміщення можна використовувати як газові, так і твердопаливні котли. Вибір цей залежить від умов, в яких розташований будинок, а також від особистих уподобань господарів. Установка твердопаливного котла проводиться в тих випадках, коли власник приміщення має можливість купувати або заготовлювати тверде паливо, а що стосується газових котлів, то їх монтаж обумовлюється лише наявністю підведення газу.

Особливості установки котлів нашою компанією

Установка газового котла, передбачає наявність знань і досвіду в роботі з газовим обладнанням, а також виконання всіх вимог чинних вимог і норм. Наша компанія використовує тільки те обладнання, яке відповідає європейським стандартам, тому в підсумку ви отримуєте обладнання і установку найкращої якості.

Монтаж котлів на твердому паливі здійснюється в кілька етапів:
1. Оцінка площі приміщення і вибір потужності і розташування.
2. Обговорення з власником місця розташування і стилістики обладнання.
3. Підключення твердопаливного котла і здача роботи.
Наша компанія пропонує кілька варіантів твердопаливного обладнання:
1. Класичний твердопаливний котел, який працює на дровах, вугіллі та ін.
2. Твердопаливний котел піролізного типу, який передбачає тривале горіння.
Перевагою першого твердопаливного котла є його невибагливість і простота в обслуговуванні, але при цьому він горить недовго, а також вимагає постійний контроль горіння і щоденну чистку. Що стосується другого варіанту, то тут ви отримуєте більш складну конструкцію, відповідно більший коефіцієнт корисної дії. Ціна на такий котел буде вище – це і є його єдиний недолік, який повністю нівелюється перевагами.

Переваги нашої компанії

Якщо ви звернулися до нас для монтажу котла опалення, то ви гарантовано можете розраховувати на:
• відповідальність кожного співробітника;
• професійний підхід;
• якість виконання установки газового котла;
• дотримання всіх норм і стандартів, що діють;
• індивідуальний підхід до кожного клієнта і узгодження всіх нюансів;
• виконання роботи чітко в строк;
• акуратність працівників при монтажі.
Якщо ви шукайте того, хто може зробити у вашому домі тепло, то ви звернулися за адресою. Телефонуйте або пишіть в будь-який час – наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання.