Главная/ Встановлення пральної машини

Встановлення пральної машини (Дніпро - область)

Встановлення пральної машини
Замовте безкоштовний виїзд майстра - будемо через 30 хв.
  • - Щоденний медичний контроль майстрів
  • - Офіційна гарантія
  • - Розрахунок готівкою або безготівковий

Вірна помічниця кожної господині (пральна машина)

Сучасний побутової ринок пропонує покупцеві великий вибір пральних машин з різноманітними технічними характеристиками. Кожен може підібрати собі побутову техніку, яка підходить за всіма параметрами.
При покупці пральної машини необхідно не тільки вибрати якісний прилад, але і правильно його встановити. У разі некоректної установки, можуть виникнути безліч проблем, техніка буде зіпсована, а ремонт обійдеться не дешево.
Процес установки вимагає особливих знань і навичок, тому краще звернутися до професіоналів в цій сфері. Фахівці компанії «Сантехмайстер» проведуть підключення пральної машини в Дніпропетровську швидко і якісно.

Переваги виклику майстра додому

1. Майстер виконає всю роботу за короткий термін, заощадивши при цьому ваш час.
2. Всі маніпуляції проводяться згідно з інструкцією, зберігаючи при цьому гарантію.
3. Майстер оснащений усіма необхідними інструментами і матеріалами, це гарантує якість виконаних робіт.
4. Ви отримуєте стовідсоткову гарантію на послугу підключення пральної машини в Дніпропетровську.

Процес установки пральної машини

Насамперед фахівця необхідно зняти всі болти і заглушки, якими прилад фіксується для безпечного транспортування.
По-друге, необхідно визначити установки з’єднання зливу пральної машини до каналізації і подачі води до водопроводу. Якщо ви вирішили встановити машину, наприклад, на кухні, то з’являється необхідність підведення електро- або водопроводу до місця розташування приладу, ці маніпуляції так само зможе виконати наш майстер.
Після підключення зливу пральної машини, її треба вирівняти по правильному рівню, для того, щоб при пранні машина не видавала зайвих звуків і вібрацій.

Підключення пральної машини

У деяких випадках неправильне підключення машини до каналізації може спричинити за собою ряд проблем. Наприклад, в машину можуть потрапляти води з інших приладів, запах з каналізації. Тому правильно організований слив – невід’ємна частина установки пральної машини.

Висновок води можна організувати декількома способами:
• одним з найоптимальніших є відведення прямо в каналізацію;
• іншим варіантом є монтаж зливного шланга до зливу ванною. У такому випадку потрібно додаткові маніпуляції. Злив ванній демонтують, встановлюють трійник, і в нього встановлюють зливний шланг машини.
Вже на місці, розглянувши всі підходящі варіанти, наш майстер підбере більш практичний і виконає установку.

Виклик майстра – істотна економія часу і сил
З усіх перерахованих вище пунктів випливає висновок, що установка пральної машини не простий процес. Для економії часу, сил і засобів краще довірити цю роботу кваліфікованим фахівцям.
Наша компанія пропонує послуги з установки пральних машин якісно і не дорого. Замовнику надається право самостійно вибрати матеріали, які буде використовувати майстер в процесі роботи. Зробивши вибір на користь нашої компанії, ви забезпечуєте собі професійний підхід до вашої техніки.