Главная/ Встановлення ванни

Встановлення ванни (Дніпро - область)

Встановлення ванни
Замовте безкоштовний виїзд майстра - будемо через 30 хв.
  • - Щоденний медичний контроль майстрів
  • - Офіційна гарантія
  • - Розрахунок готівкою або безготівковий

Встановлення ванни

Кожен з нас прагне до того, щоб його житло було комфортним і затишним. Природно, що однією з важливих частин будь-якого капітального ремонту є ремонт ванної кімнати.
Ніхто не буде сперечатися, що ванна кімната – це місце, в якому хочеться відпочити, порелаксировать, відключитися від зовнішнього світу, побути наодинці зі своїми думками або взагалі позбутися від них.

Вибір ванни

Вибір і установка ванни – дуже важливі. Сучасний ринок виробів сантехніки в Дніпрі пропонує широкий вибір цих виробів, починаючи від кольору, закінчуючи ціною. Габарити ванни можуть бути самими різними, але краще вибирати відповідно до розмірів ванної кімнати. Сантехніка рясніє відмінностями форм:

прямокутної;
кутовий;
овальної;
круглої.
Крім того, треба визначитися з вибором матеріалу, з якого виготовлена ​​ванна:

чавунні – міцні і надійні, добре тримають тепло;
акрилові – дуже затребувані, тому що легкі, і відносно недорогі;
сталеві – популярні, легкі, але дуже погано утримують тепло;
керамічні – предмети розкоші, дорогі і важкі, але дуже стильні і красиві.
Підготовка до встановлення
Дослідивши весь асортимент і видові пропозиції ванн, Ви нарешті визначилися з тим, яку сантехніку хочете встановити у себе. І тут відразу виникне питання, як це зробити? Як встановити швидко і якісно ванну? Перш за все, треба підготувати все до установки:

демонтувати стару ванну;
поміняти труби;
підготувати всі входи-висновки.
Якщо Ви хочете, щоб ванна прослужила довго і не доставляла клопоту, то краще довірити справу професіоналам.

Встановлення ванни

Встановлення ванни в Дніпрі здійснюється фірмою «Сантехмайстер». Наші фахівці легко і просто зроблять Вашу мрію реальністю. Ви зможете бути впевнені, що установка акрилової або сталевої ванни виконана якісно і за прийнятну ціну.
Монтаж ванни залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена ​​і її габаритів. Від цього залежать терміни установки і вартість виконаних робіт.

Монтаж чавунної ванни не вимагає додаткового посилення опорних ніжок. Така ванна може бути встановлена ​​в центрі ванної кімнати, оскільки виріб стійке і надійне.
Установка акрилової ванни легко здійснюються в спорудах з неміцними перекриттями, але вимагають наявність і застосування монтажного обладнання, що може збільшити вартість робіт. Акрилові ванни можна легко пошкодити, тому установку краще довірити досвідченому фахівцеві з «Сантехмайстер», який все зробить на високому рівні.

Монтаж сталевої ванни здійснюється з використанням утеплювача на основі пінопласту. Сталеву ванну треба встановлювати вже після укладання кахлю. Найкраще зробити ще додаткову опору з цегли з «зовнішньої» боку, не забувши, при цьому, залишити доступ до водопровідних труб і сифона.

Висновок
Якщо Ви хочете отримати гарну ванну кімнату і якісну послугу то пам’ятайте, що установку ванни в Дніпрі здійснює компанія «Сантехмайстер». Наші співробітники зроблять монтаж ванни непомітним для Вас.