Главная/ Встановлення теплої підлоги

Встановлення (монтаж) теплої підлоги (Дніпро - область)

Встановлення теплої підлоги
Замовте безкоштовний виїзд майстра - будемо через 30 хв.
  • - Щоденний медичний контроль майстрів
  • - Офіційна гарантія
  • - Розрахунок готівкою або безготівковий

Монтаж теплої підлоги в Дніпрі (Дніпропетровську)

Коли на вулиці тепла пора року, то про температуру підлоги в будинку ніхто і не замислюється, але коли настають холоди, то ноги починають мерзнути, а так хочеться ходити, відчуваючи під ними тепло. Для цих цілей наша компанія здійснює монтаж теплої підлоги.

Навіщо потрібні теплі підлоги

Теплі підлоги – це повноцінна альтернатива стандартному опалення приміщення. Нагрівальні елементи розташовують між поверхнею підлоги і його декоративним покриттям, що дозволяє приховати джерело тепла. До переваг установки таких підлог відноситься:
• можливість регулювати температуру підігріву;
• малі габарити елементів контролю температури (термодатчиков);
• відносно швидкий процес монтажу теплої підлоги.

Які теплі підлоги встановлює наша компанія

Існує кілька видів теплих підлог, які найчастіше люди встановлюють у себе вдома. До найпоширеніших належать:
• електричні;
• водні;
• водно-електричні (рідинно-електричні).
Що стосується методу укладання, то теплі підлоги можна класти як під плитку або кахель, так і під ламінат. Найбільшою перевагою володіє метод укладання теплої підлоги під плитку.
Укладання теплої підлоги під плитку
Встановлення теплої підлоги під плитку має радом переваг, які обумовлені позитивними якостями самої плитки. Як правило, плитка має високу теплопровідність, що позитивно позначається на швидкості нагріву приміщення. Також вона красива, легко миється і володіє довговічністю і
Технологія установки теплої підлоги під плитку може застосовуватися як основне джерело тепла, так і додатковий до котла. Суть даної технології полягає в теплоізоляції підлоги за допомогою спеціального матеріалу, після на нього кладеться система обігріву, далі робітники роблять стяжку і вже після цього зверху укладається плитка.

Водяні теплі підлоги

Монтаж водяної теплої підлоги – це рішення, яке дозволяє використовувати теплову енергію центрально опалення або ж тепло котла, встановленого в приміщенні, для обігріву підлог. В даному випадку ціна на монтаж такої підлоги буде трохи нижче, ніж для інших систем, так як нагрівальний елемент вже стоїть. Установку можна проводити практично під будь-яке покриття, що є вагомою перевагою цієї системи підігріву.

Чому варто вибрати саме нас

Наша компанія надає комплекс послуг з монтажу різного устаткування. Для того щоб виконувати всі роботи якісно, ​​необхідно мати якісне обладнання та кваліфікованих працівників, ніж ми і можемо похвалитися. На додаток зазначимо ще кілька важливих аспектів, здатних вплинути на ваш вибір в нашу сторону:
• ми завжди обговорюємо з замовником кожен крок робіт заздалегідь;
• наші працівники – це досвідчені фахівці, які працюють не тільки в Дніпропетровську, а й по всій Україні;
• компанія надає гарантію на виконання роботи;
• у нас відмінне поєднання ціни та якості.
Якщо ви шукайте того, хто якісно і оперативно встановить тепла підлога, телефонуйте нам і консультанти дадуть відповідь на будь-яке ваше питання, а також допоможуть визначитися з вибором.