Главная/ Встановлення унітазу

Встановлення унітазу (Дніпро - область)

Встановлення унітазу
Замовте безкоштовний виїзд майстра - будемо через 30 хв.
  • - Щоденний медичний контроль майстрів
  • - Офіційна гарантія
  • - Розрахунок готівкою або безготівковий

Встановлення унітазів в Дніпропетровську

Унітаз – це саме використовується каналізаційне пристрій в квартирі. Якщо ви затіяли ремонт і хочете змінити стару модель на нову, або ж ваш старий унітаз зламався. Тоді фахівці «Сантехмайстер» вам допоможуть. Наша компанія займається установкою унітазів в Дніпропетровську, в тому числі монтажем унітазів, ми працюємо як з китайськими фірмами, так і з іншими, наприклад, cersanit.
Встановлення унітазів починається з вибору відповідного варіанту. Якщо ви не розбираєтеся в особливостях конструкції унітазів і вибираєте його тільки за зовнішнім виглядом, то варто порадитися з фахівцями, а наша компанія вам в цьому допоможе. Ви можете зателефонувати до наших консультантів, і вони допоможуть вибрати саме той варіант, який вам потрібен.

Способи підключення унітазів

Наша компанія може виконати монтаж унітазу на будь-якій поверхні, будь це установка на дерев’яну основу, підвіс або монтаж на плитку. Є два способи установки:
• з прямим вертикальним випуском;
• з косим горизонтальним випуском.
Щоб купити правильні матеріали і комплектуючі потрібно враховувати спосіб установки, в іншому випадку ви можете переплатити за непотрібні деталі або НЕ докупити потрібних.
Останнім часом популярним стало використання підвісних унітазів, що дозволяє заощадити місце у ванній кімнаті і надати їй унікальний зовнішній вигляд. Що стосовно бачка, то він може бути навісного типу і підвісний. Виконують ці бачки свою функцію однаково, відмінність лише в дизайні і особливості експлуатації та обслуговування.

Проведення робіт по установці унітазу

По приїзду майстер виконати кілька операцій, які входять у вартість установки унітазу:
• забезпечення перекриття зливу;
• демонтаж старого унітазу;
• підготовка основи;
• підведення водопроводу і установка потрібних кранів;
• встановлення та підключення унітазу до системи водопостачання і каналізації.
Якщо в квартирі виконується капітальний ремонт, то може знадобитися проведення нової системи каналізації та водопостачання. Можливо, вам знадобиться змінити розташування унітаза, – все це майстрам нашої компанії буде під силу. Ціна буде залежати від складності робіт і потреби в додаткових роботах.

Переваги нашої компанії
1. Всі співробітники є досвідченими сантехниками, які виконують роботи швидко і якісно.
2. Роботи проводяться згідно заздалегідь підготовленого плану.
3. Вартість установки заздалегідь обговорюється і є незмінною, в не залежності від тривалості робіт.
4. Ми використовуємо тільки професійне сучасне обладнання.
5. Компанія надає гарантію на виконання робіт, а в разі виходу з ладу бачка або протікання гофра. Наприклад, наші майстри оперативно усунуть поломку.
Багато людей вже довірилися нам і замовили послуги з підключення унітазу. Від них йдуть тільки позитивні відгуки, що для нас дуже приємно. Телефонуйте нам і задавайте будь-які питання – наші консультанти вам на них дадуть відповідь.