Главная/ Встановлення душової кабіни

Встановлення душової кабіни (Дніпро - область)

Встановлення душової кабіни
Замовте безкоштовний виїзд майстра - будемо через 30 хв.
  • - Щоденний медичний контроль майстрів
  • - Офіційна гарантія
  • - Розрахунок готівкою або безготівковий

Якісний і надійний монтаж душової кабіни

Душова кабіна – практичний і зручний варіант обладнання вашої ванної кімнати. Рішення встановити душову кабіну в Дніпропетровську доцільно з практичною точки зору, вони компактні і значно економлять простір.
Ринок побутової техніки пропонує покупцеві кабіни різної форми і величини, давши можливість підібрати установку саме під вашу ванну кімнату. Сьогодні багато користувачів віддають перевагу саме установці душових кабін замість ванн.

До вибору та встановлення кабіни слід підійти відповідально, а краще доручити установку душових кабін в Дніпропетровську професійним фахівцям. Непрофесійна збірка або спроби підключення душової кабіни самостійно можуть спричинити за собою безліч проблем: витік води, збір сміття в кутах, що згодом загрожує розвитком грибка.
Компанія «Сантехмайстер» надає широкий спектр послуг з установки, підключення та монтажу сантехніки. Наші майстри виконають всі необхідні роботи і нададуть консультацію по всіх виниклих питань.

Як вибрати душову кабіну?

Щоб душова кабіна прослужила вам надійно і довго, при її виборі необхідно враховувати кілька факторів:
• розмір ванної кімнати;
• висота піддону (якщо кабіною будуть користуватися діти, він повинен бути вище, для дорослих членів сім’ї – нижче);
• місце установки (дизайн душових кабін різноманітний, в залежності від розташування необхідно вибирати круглу, квадратну або кутову кабіну, правобічним або лівостороннім);

Як відбувається процедура монтажу душової кабіни

Насамперед необхідно встановити піддон. Ціна піддону варіюється в залежності від розмірів і матеріалу, з якого він виготовлений. Його висота зазвичай регулюється і до нього підводиться каналізація. Досвідчений майстер здійснить підключення герметично, що позбавить від протікання в подальшому.
Далі на піддон встановлюють металевий каркас, на який монтується задня панель. До неї підводять всі крани, а стики ретельно герметизують.
Заключним етапом є установка стінок і двері. Необхідно підвести воду і прикріпити все знімні приналежність, стики також обробляються герметиком.

Доручіть роботу фахівцю

Душова кабіна, а особливо якщо модель не з дешевих, має безліч комплектуючих і деталей. Щоб установка прослужила довгі роки, найкращим варіантом буде довірити збірку і установку душової кабіни фахівцям. Викликаючи майстра, ви забезпечуєте собі ряд незаперечних переваг:
• економія часу, сил і грошей;
• майстер має при собі всі необхідні інструменти, щоб якісно виконати підключення і монтаж душової кабіни;
• майстер виконає всі виміри і розмітки, виключаючи помилки в монтажі.
Компанія «Сантехмайстер» тривалий час надає послуги в цій сфері. У нас працюють професіонали з великим досвідом роботи в цій сфері, що гарантує швидкий і якісний результат.