Главная/ Встановлення ванни

Встановлення ванни (Дніпро - область)

Встановлення ванни
Замовте безкоштовний виїзд майстра - будемо через 30 хв.
  • - Щоденний медичний контроль майстрів
  • - Офіційна гарантія
  • - Розрахунок готівкою або безготівковий

Встановлення ванни

Кожен з нас прагне до того, щоб його житло було комфортним і затишним. Природно, що однією з важливих частин будь-якого капітального ремонту є ремонт ванної кімнати.
Ніхто не буде сперечатися, що ванна кімната – це місце, в якому хочеться відпочити, порелаксировать, відключитися від зовнішнього світу, побути наодинці зі своїми думками або взагалі позбутися від них.

Вартість встановлення ванни (Дніпро - область)

Вартість встановлення ванни (Дніпро - область)
від 450 грн.
Встановлення ванни (чавунна)
від 450 грн.
Встановлення ванни з гідромасажем
від 900 грн.
Демонтаж ванни (метал, акрил)
від 100 грн.
Демонтаж ванни (чавунна) грн.
від 150 грн.
Встановлення екрану під ванну
від 250 грн.
Встановлення сифона для ванни
від 150 грн.
Демонтаж сифона
від 50 — 100 грн.

Вибір ванни

Вибір і установка ванни – дуже важливі. Сучасний ринок виробів сантехніки в Дніпрі пропонує широкий вибір цих виробів, починаючи від кольору, закінчуючи ціною. Габарити ванни можуть бути самими різними, але краще вибирати відповідно до розмірів ванної кімнати. Сантехніка рясніє відмінностями форм:

прямокутної;
кутовий;
овальної;
круглої.
Крім того, треба визначитися з вибором матеріалу, з якого виготовлена ​​ванна:

чавунні – міцні і надійні, добре тримають тепло;
акрилові – дуже затребувані, тому що легкі, і відносно недорогі;
сталеві – популярні, легкі, але дуже погано утримують тепло;
керамічні – предмети розкоші, дорогі і важкі, але дуже стильні і красиві.
Підготовка до встановлення
Дослідивши весь асортимент і видові пропозиції ванн, Ви нарешті визначилися з тим, яку сантехніку хочете встановити у себе. І тут відразу виникне питання, як це зробити? Як встановити швидко і якісно ванну? Перш за все, треба підготувати все до установки:

демонтувати стару ванну;
поміняти труби;
підготувати всі входи-висновки.
Якщо Ви хочете, щоб ванна прослужила довго і не доставляла клопоту, то краще довірити справу професіоналам.

Встановлення ванни

Встановлення ванни в Дніпрі здійснюється фірмою «Сантехмайстер». Наші фахівці легко і просто зроблять Вашу мрію реальністю. Ви зможете бути впевнені, що установка акрилової або сталевої ванни виконана якісно і за прийнятну ціну.
Монтаж ванни залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена ​​і її габаритів. Від цього залежать терміни установки і вартість виконаних робіт.

Монтаж чавунної ванни не вимагає додаткового посилення опорних ніжок. Така ванна може бути встановлена ​​в центрі ванної кімнати, оскільки виріб стійке і надійне.
Установка акрилової ванни легко здійснюються в спорудах з неміцними перекриттями, але вимагають наявність і застосування монтажного обладнання, що може збільшити вартість робіт. Акрилові ванни можна легко пошкодити, тому установку краще довірити досвідченому фахівцеві з «Сантехмайстер», який все зробить на високому рівні.

Монтаж сталевої ванни здійснюється з використанням утеплювача на основі пінопласту. Сталеву ванну треба встановлювати вже після укладання кахлю. Найкраще зробити ще додаткову опору з цегли з «зовнішньої» боку, не забувши, при цьому, залишити доступ до водопровідних труб і сифона.

Висновок
Якщо Ви хочете отримати гарну ванну кімнату і якісну послугу то пам’ятайте, що установку ванни в Дніпрі здійснює компанія «Сантехмайстер». Наші співробітники зроблять монтаж ванни непомітним для Вас.